KONST / Litografier / Färglitografi 12713033
nr 1271 3033
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stadsgården. Signerad, numrerad 303/375, daterad -80, motivet: 39x59 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:47:17
26/8 18:56:50
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas